Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 0 -2 lata to funkcjonalny oraz stylowy dodatek na nóżki każdej małej księżniczki. Skarpetki wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny czesankowej – materiału odznaczającego się bardzo dobrą odpornością na zabrudzenia, spieranie, przedarcia oraz intensywną eksploatację. Wysokiej jakości bawełna zapewnia dziecku zupełnie nowy wymiar komfortu płynący z użytkowania, a dopełnienie o elastyczne włókna nie ściska powierzchni stópki zapewniając maksimum mobilności podczas zabawy i codziennej eksploracji świata. Produkt wykonany został przy użyciu jedynie najwyższej jakości materiałów oraz technik produkcyjnych, dzięki czemu jest on w stanie zachować swoją wyjątkową prezencję oraz funkcjonalność na długie miesiące po zakupie. Jest to zakup, który szybko się zwraca zarówno w długo jak i krótkoterminowym wymiarze

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.