Opis produktu

Jako doświadczeni producenci wykonywane od lat skarpetki oferujemy tylko z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Obecnie wszystkie egzemplarze wykonywane są z bawełny czesankowej, która zapewnia stabilność stopy i jej należytą wentylację. Skarpetki wzorowane dziewczęce przygotowane z myślą o noworodkach lub też nieco większych dzieciach mają za zadanie także cieszyć oko.

 

Jednym z przodujących modeli są skarpetki w dwóch wariantach kolorystycznych. Z czego jeden bazuje na bieli, a połączony z granatowymi wstawkami i grochami w kolorach błękitu, czerwieni, różu i oliwki stanowi finezyjną całość. Drugi zaś to słodki róż przyozdobiony dużymi kropkami żółci, czerni i zieleni oraz bledszego różu. Ponadto na ściągaczu posiada fikuśnie wywiniętą falbankę. Dostępne w dwóch rozmiarach, jednak każdy z nich jest na tyle rozciągliwy aby zmieścić zakres od zera do dwóch lat.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.