Opis produktu

Rodzicom stawiającym na prostotę w ubiorze malucha, lecz wcale nie pozbawioną szyku polecany linię z lekkim wzornictwem. Oprócz nietuzinkowej grafiki na skarpetkach skupiamy się na ergonomii i łatwości codziennego noszenia. Skarpetki wzorowane dziewczęce wyróżnią spośród innych na rynku materiałem użytym w procesie ich wyrobu. Bawełna czesankowa zapewnia niezwykle wygodne noszenie oraz sprawia uczucie nie posiadania skarpetki.

 

Dodatkowo dbamy oto, aby stopy dziecka nie były przepocone. Jednym z modeli jest prosta, biała skarpetka pręgowana różnorakimi odcieniami różu, zieleni oraz brązu. Rozszerzyliśmy także uniwersalność skarpet - dostępne są dwa rozmiary, zostały więc one przystosowanie do noszenia zarówno przez noworodki, jak i dwulatki. Te skarpetki to gwarancja jakości i komfortu, który należy się każdemu dziecku!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.