Opis produktu

Nasza linia skarpet dziecięcych przewiduje produkty dla tych najmniejszych klientów – dlaczego noworodki nie miałyby dobrze wyglądać, a przy tym czuć się komfortowo? Odziewania się z zwykłe białe lub czarne skarpetki już dawno wyszło z mody, w związku z czym dla słodkich królewien, a także wymagających modnisi przygotowaliśmy wyjątkowy model. Kolorystyka oparta o delikatne prążki, groszki i falbanki wytonowane w różu z głównym motywem tulipana z boku, a to wszystko umieszczone na białej bazie.

 

Fakt, który sprawia, że nasze wyroby są jeszcze bardziej wyjątkowe to ich wykonanie. Wszystkie produkty powstały są z wysokiej jakości bawełny czesankowej. Wydajemy je w dwóch rozmiar, oba charakteryzują się dużą rozciągliwością, co umożliwia stosowanie skarpetek nawet u dwuletnich dziewczynek.

 

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą jaką przygotowaliśmy!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.