Opis produktu

Jeszcze do nie tak dawna skarpetki można było kupić tylko w kilku podstawowych kolorach. Najczęściej był to czarny lub biały, niektórzy także preferowali szarości. Teraz skarpetki dostępne są w różnorakich nie tylko kolorach ale i wzorach, poczynając od najprostszych do najbardziej złożonych. Rewolucja skarpet nie ominęła także dzieci, a nasza firma zbierając po drodze duże doświadczenie w temacie stworzyło kolekcje skarpetek wzorowanych dziewczęcych.

 

Stawiając nie na ilość, lecz na jakość postanowiliśmy do produkcji skarpet wykorzystywać tylko bawełnę czesankową. Jednych z piękniejszych modeli jest skarpetka oparta o motywie serca wykona w trzech wersjach: biało-różowej, różowo-różowej oraz biało-czerwonej. Skarpetki nie tylko świetnie wyglądają, ale i są wygodne.

 

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą tych wyjątkowych skarpetek!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.