Opis produktu

Białe skarpetki dla dziewczynek z kolorowym zdobieniem.

 

Skarpetki w uniwersalnym, mającym szerokie zastosowanie, białym kolorze, zdobione wzorem w różnokolorowe kółka, które z pewnością będą dobrym uzupełnieniem wielu dziecięcych ubranek. Skarpetki wykonane z miękkiej bawełny wysokiej jakości, o wytrzymałych, odpornych na eksploatacje włóknach, która zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i doskonale sprawdzają się w kontakcie z wrażliwą i delikatną dziecięcą skórą. Skarpetki wykonane są techniką bezszwową, wykończone bezuciskowym ściągaczem dzięki któremu, niezależnie od sytuacji, pozostają dokładnie na swoim miejscu, nie zsuwając się i nie powodując żadnych zaczerwienień i otarć. Model ten jest dostępny w jednym rozmiarze, dedykowanym dzieciom w wieku do 2 lat.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.