Opis produktu

Aktualnie modą dziecięcą ponownie rządzą kropki, a my jak najbardziej mamy tego świadomość. Jako polski producent niepowtarzalnych skarpetek, posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji skarpetek. Każdy nas projekt jest autorski i w żaden sposób nie jest kopią wcześniejszego. Nie tylko to zapewnia ich wyjątkowość i sukces sprzedaży. Absolutnym hitem jest zastosowanie w ich wytwarzaniu bawełny czesankowej, która jest bardzo delikatna w kontakcie ze skórą malców.

 

Konstrukcja skarpet zapewnia idealne podparcie stópki, także w czasie nauki chodzenia. Skarpetki wzorowane dziewczęce bowiem dedykowane są noworodkom, jak i nieco starszym dzieciom. W celu zaspokojenia gustu każdego rodzica przygotowaliśmy białą bazę z trzema wersjami kolorystycznymi kropek. Znajdziesz je w dwóch rozmiarach do wyboru. Każdy model to gwarancja jakości i satysfakcji!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.