Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 11-15 lat. Doskonałe jako codzienny element stroju dla większości dziewcząt w tym wieku. Oryginalna kolorystyka i oczywiście niezwykle mocny, wytrzymały i przyjemny w dotyku materiał to najważniejsze cechy tych skarpetek, które sprawiają, że produkt ten wystarczy na długi czas wygodnego użytkowania. Twoja córka na pewno będzie zachwycona poziomem jakości jaki e skarpetki prezentują swoją i przede wszystkim jak dobrze i wygodnie się w nich chodzi na co dzień. Delikatny wzór na skarpetkach również robi niezwykle atrakcyjne wrażenie na wszystkich dziewczynkach w tym wieku. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy poszukują jednocześnie codziennego ubioru dla dzieci, a z drugiej strony nie chcą kupować słabych produktów, których noszenie nie sprawia dziecku odpowiedniej frajdy.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.