Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 11 – 15 lat utrzymane w ciemnej tonacji kolorystycznej o rozmiarze 30 – 32 doskonale dopełnią codziennej garderoby każdej rozwijającej się nastolatki. Ciepłe, wygodne oraz mięciutkie skarpety przyniosą zupełnie nowy poziom komfortu płynący z użytkowania zapewniając wygodę oraz odpowiednią ochronę stóp przed chłodem. Jest to produkt, który doskonale sprawdzi się w zbliżających się coraz większymi krokami zimnych miesiącach. Skarpetki wzorowane dziewczęce 11 – 15 lat wykonane zostały przy użyciu wysokiej jakości bawełny czesankowej. Jest to materiał charakteryzujący się bardzo dużą miękkością oraz odpornością na zabrudzenia i przedarcia. W efekcie skarpety będą wydajnie służyły przez długie miesiące, a stopa domowej księżniczki będzie zawsze w pełni zabezpieczona.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.