Opis produktu

Młode damy uwielbiają, gdy każda nawet najmniejsza część ich garderoby wykonana jest w modnych kolorach - co ciekawe, także jeśli chodzi o skarpetki. Mają się czym pochwalić przed koleżankami i same cieszą się podczas ich zakładania. Hitem nadchodzących sezonów jest odcień turkusowy – spraw przyjemność swojej córce uzupełniając jej szafę z bielizną o skarpety bawełniane w tym kolorze!

 

Jako rodzic na pewno ucieszysz się również z faktu, że oprócz modnej stylistyki wraz z zakupem tych skarpet decydujesz się na wysoką jakość wykonania i długotrwałą inwestycję. Bawełna, z której zostały wykonane te skarpety dla dziewcząt w wieku od 11-15 lat jest ponadto bardzo przyjemna w dotyku i nie podrażnia skóry, a wręcz przeciwnie, pozwala jaj swobodnie oddychać. Serdecznie polecamy wymagającym rodzicom i ich dorastającym pięknościom!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.