Opis produktu

Znalezienie odpowiednich skarpet dla szybko dorastającej dziewczynki jest często nie lada problemem dla rodziców. Wychodząc naprzeciw unikalnych potrzeb dorastających odbiorców prezentujemy do Państwa dyspozycji produkt, który efektywnie oraz stylowo dopełni codziennego ubioru dziecka. Skarpetki wzorowane dziewczęce 11 – 15 lat to produkt całoroczny, który zapewni uczucie miękkiego komfortu oraz należytą ochronę bez względu na sezon. Skarpetki wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny czesankowej, dzięki czemu charakteryzują się one bardzo dobrą odpornością na różnorodne zabrudzenia, częste prania, mechacenie oraz przedarcia. W rezultacie skarpetki wzorowane dziewczęce 11 – 15 będą inwestycją, która bardzo szybko się zwróci zarówno w krótko jak i długofalowym rozrachunku. Zapraszamy Państwa gorąco do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.