Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 11 – 15 lat w kolorze czerwonym z wyraźnym kwiatowym wzorem stanowić będą doskonałe dopełnienie do codziennego ubioru każdej szybko żyjącej nastolatki. Prezentowane skarpetki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają one pełnię ochrony przed chłodem w trakcie zimnych miesięcy, nie powodują ucisku oraz przynoszą uczucie miękkiego komfortu podczas użytkowania. Skarpetki wzorowane dziewczęce 11 – 15 lat to połączenie korzystnej ceny, wytrzymałości oraz wysokiej jakości wykonania. W efekcie są one sprawdzoną inwestycją w jedynie najlepsze rozwiązania odzieżowe, która bardzo szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długofalowym rozrachunku – eliminując między innymi potrzebę ciągłego dokupowania nowych par.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.