Opis produktu

Wola prezentuje skarpetki dla dziewcząt w wieku 11-15 lat wykonane z jakościowej bawełny czesankowej, która pozostaje jednocześnie materiałem mocnym i wytrzymałym jak również niesamowicie przyjemnym w dotyku i nie reagującym negatywnie na nasze ciało. Możemy więc być pewni, że nie będziemy mieli problemu z podrażnieniami, a nasze dziecko będzie zachwycone takimi waśnie skarpetkami w swojej garderobie. Wzorowane dziewczęce skarpetki będą doskonale się sprawdzały jako element garderoby do codziennego użytku. To wygodne skarpetki w niesamowicie ciekawych kolorach. Te na pewno spodobają się Twojemu dziecku i z pewnością doceni ono wiele aspektów noszenia takiego typu skarpetek. Doskonałe skarpetki dla wymagających rodziców, którym na sercu leży przede wszystkim wygoda i komfort ich dzieci. Postaw na jakościowe rozwiązania w tej kwestii.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.