Opis produktu

Skarpetki dla wszystkich szukających wygodnego rozwiązania dla swoich dzieci. To odzież, która na pewno będzie doskonałym dodatkiem do każdej dziecięcej garderoby i sprawi, że ta będzie znacznie bardziej urozmaicona. Fantastycznie wzorowane skarpetki dziecięce z materiału niezwykle delikatnego jakim jest bawełna czesankowa. Doskonałe dla dziewcząt w wieku 11-15 lat, których rodzice dbają przede wszystkim o styl swoich dziewczynek. To niesamowicie ciekawe uzupełnienie praktycznie każdej garderoby dziecięcej. Jeżeli więc cenisz sobie przede wszystkim jakość i wygodę postaw na te same cechy w przypadku wybierania produktów dla swoich dzieci. Bawełna czesankowa jest pod wieloma względami materiałem niezwykłym, który jest bardzo wytrzymały, ale jednocześnie pozostaje delikatny dla Twojej pociechy.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.