Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 11-15 lat swoją barwnością oraz wzornictwem świetnie sprawdzą się na stopie każdej wzrastającej nastolatki pozwalając jej na pełniejsze wyrażenie swojego kształtującego się stylu bycia. Wyrazistość wzorów osiągana jest dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik produkcyjnych oraz najwyższej jakości bawełny czesankowej. Dzięki czemu skarpetki wzorowane dziewczęce 11-15 lat są niebywale miękkie dając wrażenie aksamitnego dotyku na powierzchni stopy. Prezentowany produkt odznacza się ponadto wysoką odpornością na nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Częste pranie lub też bieganie po domu bez kapci nie będzie stanowić problemu, a produkt na długo zachowa swoje zjawiskowe walory wizualne nie wymagając częstego zakupu nowych par. Skarpetki wzorowane dziewczęce 11-15 lat to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.