Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat pokryte modnym centkowanym wzorem bardzo szybko dopełnią stylowego wyglądu każdej młodej osóbki. Wzmocniona o syntetyczne włókna konstrukcja sprawia, że skarpetki doskonale trzymają się powierzchni stopy, nie ześlizgując się oraz jej nie uciskając. W efekcie dziecko zyskuje pełne poczucie komfortu oraz zabezpieczenia przed chłodem w trakcie użytkowania. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że skarpetki wzorowane dziewczęce 2 - 6 lat na długo zachowają swój zarówno praktyczny jak i estetyczny wymiar stanowiąc stałe dopełnienie codziennej wyjściowej garderoby. Jest to inwestycja zarówno w styl jak i funkcjonalność, która niebywale szybko się zwraca, dając każdemu rodzicowi świadomość, że nabywa dla swojego dziecka jedynie najlepsze rozwiązanie odzieżowe.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.