Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 - 6 lat w modne różowe paski oraz kokardkowym wzorem doskonale sprawdzą się na stópkach każdej małej księżniczki przydając jej kreacjom nowego stylowego wyrazu. Wysoka jakość prezentowanego produktu odbijającą się w jego wytrzymałości na zabrudzenia, spieranie, mechacenie oraz aksamitność i miękkość w dotyku osiągana jest dzięki zastosowaniu w procesie produkcji jedynie najwyższej jakości materiałów. Użyta wysokogatunkowa bawełna czesankowa zapewni dziecku nowy poziom komfortu płynącego z noszenia skarpetek, a rodzicowi pełną świadomość, że stopy jego dziecka są zawsze adekwatnie zabezpieczone przed wszelkim chłodem.  Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat to sprawdzona, praktyczna oraz co najważniejsza stylowa inwestycja w dodatki odzieżowe dla najmłodszego członka rodziny.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.