Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat w kolorze różowym to świetne dopełnienie każdej ubraniowej dziecięcej kreacji. Skarpety doskonale przylegają do stópki nie powodując jednak ścisku. Dzięki temu dziecko cały czas zachowuje pełnię mobilności mogąc bez przeszkód bawić się oraz swobodnie poznawać świat, a rodzic zyskuje świadomość, że jego dziecko jest doskonale zabezpieczone przed chłodem. Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat odznaczają się żywą barwą oraz długo utrzymującym się wzorem dzięki połączeniu w procesie produkcji wysokiej jakości bawełny czesankowej oraz nowoczesnych technik wytwórczych. W efekcie nasz sklep prezentuje do Państwa dyspozycji produkt charakteryzujący się wyjątkowym połączeniem funkcjonalności, prezencji oraz niskiej ceny. Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 - 6 lat to sprawdzone rozwiązanie, w którym każda domowa mała księżniczka z pewnością poczuje się komfortowo.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.