Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 -6 lat z modnym prążkowym wzorem to stylowy dodatek na stópkę każdego dziecka. Skarpetki odznaczają się dużą wytrzymałością na zabrudzenia oraz intensywne użytkowanie – nieodłącznie związane z codzienną eksploracją świata przez dziecko. Dzięki zastosowaniu przy procesie produkcji wysokiej jakości materiałów jak bawełna czesankowa dopełniona o włókna syntetyczne skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat doskonale dopasowują się do stopy dziecka, nie zsuwając się. Wyjątkowa miękkość oraz aksamitny dotyk na skórze daje najmłodszemu członkowi rodziny nowy wymiar komfortu płynący z użytkowania produktu, a rodzicowi pełną świadomość, że zapewnia dla swojej pociechy jedynie najwyższej jakości rozwiązania odzieżowe.  Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat są świetną całoroczną opcją, która doskonale dopełni garderoby każdej dziewczynki.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.