Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce jakie oferujemy wykonane są z wysokiej jakości bawełny czesankowej. Materiał ten posiada właściwości przepuszczania powietrza, bo jest gwarancją najwyższej cyrkulacji stopy umieszczonej w skarpetce, przez co zmniejszona zostaje podatność na pocenie się. Jeśli takowe by wystąpiło bawełna jest w stanie wchłaniać pot, przez co kończyna pozostaje sucha przez cały dzień. Skarpetki te polecane są szczególnie aktywnym dzieciom. Oprócz swojej funkcjonalności są także modne z uwagi na swoją wyjątkowość pod względem graficznym.

 

W tym modelu zastosowano prosty zabieg połączenia klasycznych kolorów z dobranymi odcieniami nakładając je jako paski. Do kupienia są szare z paskami białymi i różowymi, czarne z paskami białymi i brązowymi oraz szare z paskami białymi i turkusowymi. Rozmiary zostały przygotowane z myślą o kategorii wiekowej od dwóch do sześciu lat. Komfort i wysoka jakość wykonania oraz zastosowanych materiałów są nie bez znaczenia.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.