Opis produktu

W naszej ofercie oczywiście nie mogło zabraknąć dziewczęcych skarpetek z kwiatowym motywem! Bez względu na to czy szuka się skarpet dla córeczki na zimę, czy na wiosnę – będą odpowiednie, bo wesołe kolory i urocze kwiatuszki zawsze poprawiają humor małym strojnisiom! Każda mama doceni również fakt, że można je z łatwością utrzymać w czystości, a także – że bez względu na ilość prań nie tracą kolorów i nie zmieniają kształtu.

 

Bawełna czesankowa, z której zostały wykonane jest bardzo miła dla skóry dziecka, a poza tym pozwala jej swobodnie oddychać, co jeszcze bardziej podnosi poziom komfortu podczas noszenia tej części garderoby. Te śliczne i kolorowe skarpetki wzorowane są dedykowane dla dziewczynek w wieku od 2 do 6 lat. Warto uzupełnić dziecięcą garderobę o tak przyjemną dla oka i skóry propozycję!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.