Opis produktu

Bardzo urocze i naprawdę trwałe: oto skarpetki idealne dla małych fanek kotków - zarówno tych mających swojego kociego przyjaciela, jak i tych które dopiero marzą o swoim mruczku. W obu przypadkach motyw przewodni oraz kolorystyka tych skarpetek na pewno spodobają się każdej dziewczynce - to sprytny pomysł na dziecięcą wygodę!

 

Dzięki tym skarpetkom już żadna mała modnisia nie będzie narzekać przy konieczności założenia tej części garderoby, ale sama z chęcią po nie sięgnie. Zostały wykonane z wysokiej klasy bawełny czesankowej, co przekłada się na komfort ich noszenia i to, że są przyjazne dla delikatnej skóry dziecka. Dedykowane w szczególny sposób dla wszystkich dziewczynek między 2, a 6 rokiem życia. Dostępne u nas w bardzo dobrej cenie, zachęcamy do skorzystania z oferty wszystkie troskliwe mamy!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.