Opis produktu

Masz w domu małą dziewczynkę marzącą o króliczku? A może Twoja córeczka sama kica cały dzień po pokoju, bo nigdy nie brakuje jej energii do nowych figli? Tak czy inaczej – polecamy skarpetki wzorowane dla dziewczynek w wieku od 2 – 6 lat, które spodobają się najmłodszym wielbicielkom puszystych pupili! To wzór z motywem króliczka i w dziewczęcej kolorystyce.

 

To nie wszystko! Model został wykonany z wysokiego gatunku bawełny czesankowej, która gwarantuje długotrwałe użytkowania, bez konieczności martwienia się o szybkie zużycie. Są odporne na przetarcia, a poza tym nawet po wielu praniach wyglądają jak nowe! Dostępne u nas w tak niskiej cenie, że warto pozwolić sobie od razu na więcej niż jedną parę i uzupełnić w pełni dziecięcą garderobę za jednym zamachem! Dziecku będzie bardzo wygodnie i swobodnie, a rodzice będą spokojni – bo wiedzą, że dają swojej córeczce to, co najlepsze!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.