Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat w kolorze różowym będą doskonałym dodatkiem zarówno do wyjściowego, jak i codziennego (domowego) ubioru każdej małej księżniczki. Prezentowane skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów, wytrzymałością oraz wyjątkową miękkością. Efekt ten osiągany jest dzięki zastosowaniu w procesie produkcji bawełny czesankowej – materiał ten doskonale znosi czynniki związane z codzienną eksploatacją jak: różnorodne zabrudzenia, częste prania oraz mechacenie. W efekcie skarpetki wzorowane dziewczęce zachowują swój nowy wygląd oraz pełnię funkcjonalności na długo po dokonaniu zakupu. Dzięki temu rodzice mogą znacznie oszczędzić na zakupach odzieżowych – wydajne skarpetki dziewczęce będą służyły przez długie tygodnie eliminując potrzebę dokupywania nowych par. Zapraszamy Państwa gorąco do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.