Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat w kolorze czarnym z grafiką układającą się w kocią głowę to ciekawy, oryginalny oraz praktyczny dodatek do przestrzeni szafy każdej dorastającej dziewczynki. Prezentowane skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny czesankowej. Jest to materiał, który skutecznie opiera się upływowi czasu oraz czynnikom związanym z codziennym noszeniem. Bawełna czesankowa doskonale znosi różnego rodzaju zabrudzenia, częste prania, mechacenie oraz ryzyko przedarć. W efekcie skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat na długo zachowują swój nowy wygląd oraz pełnię funkcjonalności przynosząc dziecku odpowiedni miękki komfort podczas noszenia i ochronę. Jest to zakup, którego szybko pogratulują sobie wszyscy rodzice. Zapraszamy Państwa do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.