Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 2 – 6 lat wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej to uniwersalny odzieżowy hit skutecznie oraz stylowo dopełniający codzienną garderobę dziecka. Bawełna czesankowa jest materiałem charakteryzującym się wyjątkową miękkością oraz aksamitnym dotykiem na skórze, co zapewnia dziecku uczucie wyjątkowego komfortu podczas noszenia oraz codziennych zabaw. Ponadto skarpetki wzorowane dziewczęce w swojej konstrukcji uzupełnione są o włókna elastyczne, dzięki czemu produkt bardzo dobrze przylega do powierzchni stopy jednocześnie nie powodując uczucia ścisku. Prezentowane skarpetki są bardzo dobrym połączeniem niebagatelnego stylu, walorów wizualnych, wytrzymałości oraz praktycznego wymiaru. W efekcie zakup jest dobrą oraz sprawdzoną inwestycją, która bardzo szybko się zwraca.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.