Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat w modnej kolorystycznej gamie doskonale sprawdzą się jako dopełnienie praktycznie każdej kreacji młodej, nowoczesnej nastolatki. Wysoka jakość wykonania skarpet pozwala na ich swobodne wykorzystanie zarówno przy ćwiczeniach jak i zwykłej codziennej aktywności, perfekcyjnie chroniąc powierzchnię stopy. Skarpetki wykonane zostały z wytrzymałej oraz bardzo miękkiej bawełny czesankowej, która zapewnia wyjątkowy rodzaj komfortu dla dziecka płynący z noszenia prezentowanego produktu. Wzmocnienie konstrukcji o elastyczne włókna sprawia, że skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat pewnie trzymają się powierzchni stopy jednocześnie jej nie uciskając. Jest to wytrzymały, praktyczny, modny oraz stylowy całoroczny produkt, którego zakup bardzo szybko się zwraca.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.