Opis produktu

Wzorowane skarpetki dziewczęce od Wola dla Dziewczynek w wieku 6-11 lat. Fantazyjne wzory, a także mocny materiał sprawiają, że to produkt idealny dla Twojego dziecka, który na pewno mocno mu się spodoba i stanowić będzie niesamowicie ważny dodatek do codziennej garderoby małego dziecka. Ciekawy wzór to gwarancja zadowolenia dziecka. Jasne, pastelowe barwy rzucają się w oczy i sprawiają, że dzieci chętnie właśnie w takich skarpetkach chodzą na co dzień. Wykonane zostały one z bawełny czesankowej – niezwykle wygodnej i przyjemnej w odbiorze bawełny, która dobrze sprawdzi się na różne okazje. Produkt ten dedykujemy wszystkim, którzy dbają zarówno o wygodę swojego dziecka jak również o to jaki jest jego styl codzienny. A ten zmieni się nie do poznania w momencie noszenia takich skarpetek. Zapraszamy.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.