Opis produktu

Wysokiej jakości skarpetki dla dziecka to w okresie zimowym nie tyle opcja do zakupu co swoisty mus. Wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno rodziców jak i ich pociech prezentujemy do Państwa dyspozycji wydajne oraz modne skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej. Bawełna czesankowa charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na codzienne użytkowanie, opierając się skutecznie negatywnym wpływom różnorodnych zabrudzeń, częstego prania, mechacenia oraz przedarć. W rezultacie skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat stanowią połączenie wygody, wytrzymałości oraz korzystnej ceny. Produkt ma wymiar uniwersalny – sprawdza się doskonale w każdej porze roku, eliminując potrzebę dokupywania wielu osobnych par skarpet. Zapraszamy wszystkich rodziców do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.