Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat są rodzajem produktu, który doskonale wpisze się w odzieżowe potrzeby każdej szybko rozwijającej się dziewczynki. Wydajne, miękkie oraz wytrzymałe skarpetki o wyrazistym wzorze doskonale dopełnią ubiór zarówno wyjściowy, jak i domowy. Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny czesankowej – jest to materiał, który charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na różnego rodzaju zabrudzenia, częste prania, mechacenie oraz przedarcia. W efekcie skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat zachowują swój nowy wygląd, funkcjonalność oraz zdolności do odpowiedniej ochrony przed chłodem na długo po zakupie. Prezentowany produkt to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca zarówno w krótko jak i długofalowym rozrachunku. Zapraszamy Państwa gorąco do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.