Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat o klasycznym wzorze stanowić będą praktyczny i sprawdzony dodatek do każdej garderoby młodej panny. Prezentowane skarpetki wykonane zostały w połączeniu wysokogatunkowej bawełny czesankowej, która charakteryzuje się wyjątkową odpornością na zabrudzenia, przedarcia, spieranie i mechacenie oraz włókien syntetycznych które zapobiegają zsuwaniu się skarpety z powierzchni stopy. Brak ucisku oraz aksamitna miękkość zapewnia dziecku noszącemu skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat nowy wymiar komfortu w codziennych aktywnościach, a rodzicom świadomość, że dostarczają swojej córce jedynie najlepsze rozwiązania odzieżowe. Prezentowane skarpetki to szybka i sprawdzona inwestycja w styl oraz funkcjonalność, gdzie zwrot poniesionych niewielkich kosztów następuje bardzo szybko.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.