Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat o ciekawym prążkowym wzorze szybko dopełnią garderobianej przestrzeni każdej małej księżniczki. Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat to połączenie wysokiej jakości wykonania, wytrzymałości, miękkiego komfortu oraz korzystnej ceny. Ich kupno jest rodzajem szybkiej inwestycji w jedynie najlepsze rozwiązania odzieżowe dla swojego dziecka. Skarpetki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, jak między innymi bawełna czesankowa – charakteryzuje się ona bardzo dobrą wytrzymałością na codzienną eksploatację. Bawełna czesankowa skutecznie opiera się różnorodnym zabrudzeniom, częstym praniom, mechaceniu oraz przedarciom. Dzięki temu rodzice nie muszą co chwila dokupować nowych par skarpet. Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat z powodzeniem będą służyć przez wiele miesięcy po zakupie nie tracąc na swoich właściwościach.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.