Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat z wyrazistym, barwnym wzorem stanowić będą zarówno praktyczny, jak i oryginalny dodatek do codziennej odzieży dorastającej dziewczynki. Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat to bardzo dobre połączenie wysokiej jakości materiałów, solidnego wykonania, wytrzymałości, komfortu z użytkowania oraz korzystnej ceny. Prezentowane skarpetki wykonane zostały z bawełny czesankowej – materiału, który na długo zachowuje swoje właściwości skutecznie opierając się różnorodnym zabrudzeniom, częstemu praniu, przedarciom oraz mechaceniu. W rezultacie skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 będą wydajnie służyć przez wiele tygodni nie tracąc na swoim wyglądzie oraz funkcjonalności, dzięki czemu potrzeba dokupywania nowych par staje się zbędna. Zapraszamy wszystkich rodziców do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.