Opis produktu

Stylowe skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat z wyraźnym obrazkiem pociesznego misia szybko oraz oryginalnie dopełnią codziennej garderoby każdej małej księżniczki. Prezentowane skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny czesankowej. Jest to materiał, który charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością względem różnorodnych zabrudzeń, częstych prań, mechacenia oraz przedarć. W efekcie rodzice mogą bardzo zaoszczędzić na konieczności ciągłego dokupywania nowych par skarpet. Prezentowany produkt będzie wydajnie służył przez długi czas po zakupie zachowując swój nowy wygląd oraz pełnię funkcjonalności. Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 -11 lat to inwestycja jedynie w najlepsze rozwiązania odzieżowe dla dziecka, która bardzo szybko się zwróci. Zapraszamy wszystkich Państwa do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.