Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat o klasycznym designie doskonale dopełnią każdego rodzaju codziennego ubioru szybko rosnącego dziecka. Prezentowany produkt wykonany został z wysokiej jakości materiałów – jak bawełna czesankowa. Ten typ bawełny charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością względem czynników związanych z codzienną eksploatacją. W efekcie skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat skutecznie opierają się różnorodnym zabrudzeniom, częstym praniom, mechaceniu oraz przedarciom. Są one nie tylko modnym, ale również sprawdzonym dodatkiem odzieżowym, który eliminuje potrzebą częstego dokupywania nowych par skarpet. Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat z powodzeniem będą służyły przez długie tygodnie po zakupie nie tracąc na swoim wyglądzie oraz funkcjonalności. Zapraszamy Państwa gorąco do zakupu.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.