Opis produktu

Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 -11 lat wykonane przy użyciu wysokiej jakości bawełny czesankowej to wyjątkowe połączenie praktycznego oraz stylowego wymiaru odzieży użytkowej. Prezentowane w naszym sklepie skarpetki charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, czego dowodem jest ich wyjątkowa miękkość oraz aksamitna faktura przynosząca dziecku najwyższy poziom komfortu płynący z codziennego użytkowania. Skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat doskonale dopełnią przestrzeń garderoby każdej nastolatki stanowiąc praktyczny, stylowy oraz wytrzymały dodatek odzieżowy, który swoje unikalne właściwości będzie w stanie zachować na długo po zakupie, nawet mimo intensywnego prania oraz użytkowania. Prezentowane skarpetki charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na zabrudzenia, mechacenie oraz spieranie, dzięki czemu ich wydajność oraz prezencja nie słabnie z czasem, a rodzice mogą oszczędzić na kosztach związanych z koniecznością kupowania nowych par.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.