Opis produktu

Wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat w kolorze czerwonym będą doskonałym garderobianym dodatkiem w okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i nie tylko. Pod względem stylu oraz funkcjonalności jest to sprawdzone całoroczne rozwiązanie odzieżowe, którego niepowtarzalną miękkością oraz aksamitnością dotyku można cieszyć się bez względu na okoliczności. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że prezentowany produkt zachowa swoje wybitnie apelujące walory wizualne oraz komfort płynący z użytkowania na długie miesiące po zakupie. Dzięki temu skarpetki wzorowane dziewczęce 6 – 11 lat stanowią sprawdzoną oraz długoterminową inwestycję, która bardzo szybko się zwraca nie nadwątlając domowego budżetu przez konieczność dokupywania coraz to nowszych par.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.