Opis produktu

Skarpety męskie w paski, które dla Państwa przygotowaliśmy, to propozycja przede wszystkim dla eleganckich panów. Stonowane kolory szarości i błękitu będą pełniły funkcję szykownego dodatku do garnituru. Subtelny ściągacz nie uciska łydki, co zdecydowanie zapewnia komfort podczas każdej wystawnej imprezy i nie tylko. Delikatny, ale wyrazisty wzór spełni oczekiwania każdego mężczyzny, który ceni w ubiorze odrobinę zabawy. Wzmocniona część pięty i palców stabilizuje stopę i zapobiega przetarciom tkaniny. Przędza, z której wykonane są skarpetki to bawełna z domieszką elastycznych włókien. Wykonana metodą czesankową daje pewność gładkiego materiału, który przyjemnie otula stopę w ciągu całego dnia. Dodatkowo bawełna w tych skarpetkach jest bardzo wytrzymała, co przypasuje niejednemu zabieganemu mężczyźnie.Skarpety męskie w paski, które dla Państwa przygotowaliśmy, to propozycja przede wszystkim dla eleganckich panów. Stonowane kolory szarości i błękitu będą pełniły funkcję szykownego dodatku do garnituru. Subtelny ściągacz nie uciska łydki, co zdecydowanie zapewnia komfort podczas każdej wystawnej imprezy i nie tylko. Delikatny, ale wyrazisty wzór spełni oczekiwania każdego mężczyzny, który ceni w ubiorze odrobinę zabawy. Wzmocniona część pięty i palców stabilizuje stopę i zapobiega przetarciom tkaniny. Przędza, z której wykonane są skarpetki to bawełna z domieszką elastycznych włókien. Wykonana metodą czesankową daje pewność gładkiego materiału, który przyjemnie otula stopę w ciągu całego dnia. Dodatkowo bawełna w tych skarpetkach jest bardzo wytrzymała, co przypasuje niejednemu zabieganemu mężczyźnie.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.