Opis produktu

Wyraziste niebieskie skarpety męskie ozdobione bordowymi paskami to jedna z bardziej popularnych propozycji naszej marki. Wyrabiane z przędzy opartej o bawełnę i inne bardziej elastyczne włókna, skarpetki Wola z kolekcji dla mężczyzn są klasą samą w sobie. Wysoką jakość zawdzięczają bardzo trwałej bawełnie czesankowej. Ten sposób wyrobu przędzy nadaje tkaninie niebywałej miękkości. Stworzenie ich podyktowane było najnowszymi trendami i modnymi kolorami. Jednocześnie przyciemnienie barw gwarantuje uniwersalny elegancki wygląd. Świetne w parze w garniturem, luźnym codziennym stylem, a nawet sportową odzieżą. Zachęcamy do ich wyboru każdego z Panów, który uwielbia zabawę modą łącząc niebanalne wzornictwo z dozą szyku i wyrafinowania. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji skarpet sprawia, że możemy zagwarantować najlepszą jakość materiałów i wzorów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.