Opis produktu

Już są! Prawdziwe skarpetki dla panów lubiących modne wzornictwo i niezawodną jakość. To model w modną i klasyczną kratę, ale z niestandardową kolorystką. Takie połączenie sprawia, że skarpetki wzorowane męski nabierają niepowtarzalnego charakteru. Jeśli również należysz do mężczyzn, którzy lubią ożywiać swoją garderobę niebanalnymi dodatkami - to skarpety dla Ciebie!

 

Jednak ich ciekawy design to nie wszystko. Bardzo istotne jest także to, że zostały pieczołowicie wykonane z wysokiej klasy bawełny czesankowej, a każdy krok w nich wykonany to komfort, przyjemność i swoboda. Materiał ten bowiem charakteryzuje się niebywałą miękkością i „oddychalnością”, dzięki czemu można spędzić nawet długi, intensywny dzień w tych skarpetach nie męcząc swoich stóp. Serdecznie polecamy – dostępne u nas w naprawdę niskiej cenie!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.