Opis produktu

Kolorowe elementy ubioru i akcesoria mogą świetnie podkreślać bardziej stonowany styl. Jest to również idealna propozycja na lato, kiedy nawet skarpetki są widoczne w sportowych butach czy przy krótkich spodenkach. Wola prezentuje kolorową kolekcję skarpetek casualowych męskich, które podkreślą wesołą osobowość każdego mężczyzny. Skarpetki wzorowane męskie w kolorze Ebony to pasiasta i wielobarwna inspiracja tęczą. Bogactwo kolorów tych skarpetek będzie idealną propozycją na letnie, chłodniejsze dni oraz do sportowego stylu. Specjalnie wybrana bawełna czesankowa, z której produkujemy nasze wyroby, nadaje skarpetkom Wola wyjątkowej miękkości. Włókna tej bawełny są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu tkanina nie rozerwie się tak łatwo, jak często ma to miejsce w przypadku skarpetek innych producentów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.