Opis produktu

Kolejna propozycja skarpetek męskich od producenta Wola to wzorzysta wariacja na temat szachownicy. Odeszliśmy od czerni i bieli na rzecz wesołych kolorów przywodzących na myśl najpiękniejsze kolory lata: turkus, pomarańcz czy fiolet. Zabawne wzorowane skarpetki są odpowiedzią na pragnienia tysięcy mężczyzn, którzy każdego dnia muszą wyglądać elegancko. Kolorowe skarpetki przełamują niekiedy nudny biznesowy look pozwalając sobie na odrobinę szaleństwa w ciągu kolejnego dnia pracy w biurze. Producent skarpetek Wola tworzy swoje produkty z największą dokładnością wykorzystując takie materiały jak bawełna czesankowa, której włókna zdecydowanie wzmacniają cały materiał. Dodatkową i równie istotną jej zaletą jest nadanie niezwykłej miękkości każdej skarpetce. Użycie takiego materiału minimalizuje jakiekolwiek ryzyko otarć czy niweluje niewygodę, która zdarza się przy szorstkich skarpetach.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.