Opis produktu

Odważne włączenie motywu róży do mody męskiej jest zdecydowanym krokiem w stronę tych mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój indywidualizm i radosne podejście do życia. Wola, chcąc spełnić oczekiwania wszystkich klientów, postawiła na eksperymenty ze skarpetkową modą męską tworząc fenomenalną kolekcję skarpetek casualowych. Kolorowe i wzorzyste, ale podane ze smakiem i odpowiednim połączeniem kolorów. Prezentowane przez nas skarpetki są w kolorze klasycznej czerni z aplikacją kilku róż w bladych kolorach. Takie połączenie daje nam pewność, że dostarczamy Ci odrobiny szaleństwa zawartego w klasie i elegancji samej w sobie. Proces szycia naszych skarpetek to dwa etapy - projektowanie ich designu oraz technika szycia. Na tę składają się wybitnej jakości materiały - w tym przypadku wysokogatunkowa bawełna czesankowa, która jest podstawą miękkości i trwałości skarpetek Wola.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.