Opis produktu

Wola od lat zaopatruje mężczyzn w skarpetki wyłącznie najlepszego gatunku. Powracający klienci są potwierdzeniem wysokiej jakości skarpetek męskich, które oferujemy. Przez długi czas naszą wizytówką były klasyczne propozycje dopasowane do eleganckich garniturów. Skarpetki wzorowane w wyrazistym kolorze z kolorowymi, kwiatowymi wzorami to jedne z naszych odważniejszych w casualowej kolekcji dla stylowych mężczyzn. Wykonane zostały z tą samą precyzją szycia według najnowszych technologii, co nasze skarpetki klasyczne. Materiał, który wykorzystaliśmy, to popularna bawełna czesankowa znana ze swojej wytrzymałości. Dzięki niej skarpetki są bardziej wytrzymałe niż te zwykłe. Niewątpliwą ich zaletą jest wyjątkowa miękkość, która chroni stopy w każdym obuwiu. Lekka doza kolorowego szaleństwa nie jest dedykowana wyłącznie sportowemu stylowi. Dobry gatunek materiału w połączeniu z intrygującym kolorem będą idealnym wyborem dla odważniejszych Panów na eleganckie spotkania.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.