Opis produktu

Wzorowane skarpetki męskie producenta Wola od początku istnienia firmy są połączeniem dobrego smaku, świetnej kolorystyki, najnowszych trendów w modzie i dobrych gatunków materiałów. Prezentowany produkt to casualowe skarpetki męskie, które są przeznaczone dla każdego mężczyzny bez względu na tryb życia. Połączenie czerni z czerwienią nadaje im odrobinę eleganckiego smaku, dzięki czemu możesz śmiało je założyć nawet na spotkania biznesowe. Idealnie odnajdą się w każdej sportowej stylizacji czy na wypad ze znajomymi. Wysokość lekko za kostkę zapewnia optymalną ciepłotę stóp. Przewiewny materiał będzie chronił Twoje stopy przed przegrzaniem w okresie letnim. Męskie skarpety casualowe wykonane są z bawełny czesankowej, dzięki której są zarazem idealnie miłe i miękkie w dotyku, a także wytrzymałe bez ryzyka szybkiego zniszczenia nawet przy częstym używaniu.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.