Opis produktu

Mamy przyjemność przedstawić elegancki model skarpet wzorowanych, które stanowią znakomite dopełnienie każdej męskiej szuflady z bielizną. Niezwykle gustowny model, utrzymany w stonowanej kolorystyce będzie odpowiednim dopełnieniem codziennych, jak i bardziej okolicznościowych zestawów odzieżowych. Z pewnością są to skarpety, w których zawsze będzie wygodnie.

 

Wynika to z faktu użycia do ich produkcji bawełny czesankowej. Jest to niezwykle wytrzymały i odporny na przetarcia materiał. Naprawdę dobrze spisuje się w aspekcie długoterminowym. Nie trzeba też się martwić o utratę kolorów czy deformację skarpet, gdyż to również na pewno nie będzie mieć miejsca. Ponadto tkanina ta zapewnia stopom „oddychalność”, przez co jeszcze bardziej przyczynia się do komfortu ich użytkowania. Serdecznie polecamy, w dobrej cenie!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.