Opis produktu

Czy masz już w swojej szufladzie z bielizną skarpety w pasy? Jeśli nie – czas najwyższy nadrobić tę zaległość! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowo modne i nad wyraz wygodne skarpetki wzorowane męskie. To pasiaste propozycje, które są zawsze strzałem w dziesiątkę, jeśli o odpowiednie dobranie skarpet do jeansów. Oferujemy je w kilku ciekawych zestawieniach kolorystycznych, tak by wśród nich każdy znalazł ulubioną opcję.

 

Bawełna czesankowa, która została wykorzystana do wykonania tych skarpet słynie z niebywałej jakości. Ta jakość przekłada się na jej trwałość, miękkość, przyjemność użytkowania. Jest bardzo miła w dotyku i w 100% bezpieczna dla skóry. Cechuje ją także „oddychalność” i odporność na deformacje, dzięki czemu bez względu na to ile razy się wypierze te skarpety nie stracą one swojego właściwego kształtu.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.