Opis produktu

Skarpetki gładkie 0 - 2 lata to idealny dodatek na stópki każdego malucha. Prezentowane skarpetki doskonale chronią powierzchnię delikatnej stopy zarówno nowo narodzonego jak i już trochę podrośniętego dziecka, gwarantując aksamitny dotyk na skórze oraz nieporównywalną miękkość. Jest to osiągane dzięki zastosowaniu w procesie produkcji jedynie najwyższej jakości materiałów, jak wysokogatunkowa bawełna czesankowa. Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością na zabrudzenia, spieranie oraz mechacenie, gwarantując niepodrażnianie wrażliwej skóry stóp najmłodszego członka rodziny. Skarpety gładkie 0 – 2 lata to idealny dodatek do codziennej garderoby dziecka, zapewniający rodzicom pełną świadomość, że dostarczają swojemu maluchowi jedynie najwyższej jakości rozwiązania odzieżowe.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.