Opis produktu

Nowoczesne skarpetki modowe damskie z serii skar  - art wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej to ciekawy, oryginalny oraz funkcjonalny dodatek do codziennej garderoby każdej nowocześnie zorientowanej klientki. Dzięki użyciu w procesie produkcji najlepszych materiałów prezentowane skarpetki modowe damskie z serii skar – art charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na czynniki wynikające z codziennej eksploatacji – jak spieranie, mechacenie, różnorodne zabrudzenia oraz przedarcia. W efekcie produkt na długo zachowuje swoją pełną funkcjonalność oraz nowy wygląd przynosząc uczucie miękkiego komfortu płynącego z użytkowania i pełne zabezpieczenie powierzchni stopy w każdej sytuacji. Jest to sprawdzona, szybka oraz tania inwestycja w wysokiej klasy dodatki odzieżowe. Zapraszamy Państwa gorąco do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.