Opis produktu

Skarpetki modowe damskie skar – art to nowe rozwiązanie w dziedzinie praktycznych dodatków odzieżowych, które cieszy się stale wzrastającą popularnością pośród nowocześnie zorientowanych klientek. Skarpetki pokryte są grafikami, które przedstawiają dzieła malarskie największych światowych mistrzów. Takie połączenie sprawia, że skarpetki modowe damskie skar – art stanowią ciekawą odskocznię od codziennych schematów garderobianych. Prezentowany produkt wykonany został przy użyciu najwyższej jakości materiałów, jak bawełna czesankowa. Dzięki temu zachowuje on swoją nienaganną prezencję oraz pełną funkcjonalność na długi okres po dokonaniu zakupu. Eliminuje to potrzebę ustawicznego zakupywania nowych par, które zwyczajnie nie są w stanie sprostać stale rosnącym potrzebom nowoczesnych klientów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.